Kilka słów o restauracji


Nasza Restauracja mieści się w obiekcie zbudowanym w latach 60-tych ubiegłego wieku, który przez wszystkie lata swego istnienia związany był z gastronomią. Mając na uwadze najlepsze tradycje tego miejsca powróciliśmy do pierwotnej nazwy Stylowa, a w menu umieściliśmy wiele klasycznych dań kuchni polskiej, które urozmaiciliśmy naszymi nowymi pomysłami. Cieszymy się, że nasze propozycje znalazły uznanie wśród dotychczasowych gości i mamy nadzieję, że smaczne potrawy i przystępne ceny zachęcą również Państwa do wizyty w Stylowej.

Aby zaprezentować naszą kuchnię w menu umieściliśmy dania w cenie od kilkunastu do trzydziestu złotych, a w dni robocze oferujemy dwudaniowe zestawy obiadowe w cenie 15 zł.

Tradycją tej restauracji zawsze były przyjęcia okolicznościowe i dla nas są one również szczególnie ważne. Rozumiemy jak wyjątkowa chwilą są dla Państwa chrzciny czy komunia dziecka, jubileusz rodziców, urodziny małżonka, a także konsolacja po pożegnaniu bliskiej osoby. Każdy taki dzień wiąże się z mnóstwem emocji, ale i pracy związanej z załatwianiem wielu formalności. Naszym celem jest by przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu było udanym zwieńczeniem tego dnia i pozwoliło Państwu odpocząć i zrelaksować się w towarzystwie rodziny i znajomych.

Uroczysty obiad z deserem mogą Państwo zorganizować już za 29 zł, a większe przyjęcie z daniami gorącymi, przystawkami i napojami od 69 zł.

W naszej Restauracji dysponujemy dwiema niezależnymi salami: Główną do 67 osób oraz Małą Salą do 28 osób (z niezależnym wejściem i oddzielną toaletą). Istnieje także możliwość wydzielenia części Sali na mniejsze spotkania rodzinne lub biznesowe.

Lokal jest klimatyzowany, płatność może odbywać się zarówno gotówkowo jak i kartami płatniczymi.


Serdecznie zapraszamy

Właściciele i Pracownicy Restauracji STYLOWA

Restauracja Stylowa

ul. Wojska Polskiego 152, Łódź
tel: 795 856 794

Znajdziesz nas na